27 Вересня, 2024
На якому місці Жирона? Як виглядає таблиця Ла Ліги після 7 зіграних турів thumbnail
СПОРТ

На якому місці Жирона? Як виглядає таблиця Ла Ліги після 7 зіграних турів

24–26 вересня відбулися матчі 7-го туру чемпіонату Іспанії, у Барси – 21 очко із 21”, — повідомляє: sport.ua

24-26 вересня відбулися матчі 7-го туру Ла Ліги 2024/25.

Барселона на своєму полі мінімально здолала Хетафе 1:0. Єдиний гол забив Роберт Левандовськи.

Реал Мадрид удома виграв у Алавеса 3:2, хоча до 85-й перемагав 3:0. У королівського клубу відзначилися Лукас Васкес, Родріго та Кіліан Мбаппе. Андрій Лунін залишився на лаві запасних, ворота вершкових захищав Тібо Куртуа.

Жирона на Монтіліві розписала мирову з Райо Вальєкано 0:0. Український футболіст червоно-білих Віктор Циганков вийшов у старті та відіграв увесь поєдинок, заробивши на 20-й хвилині жовту картку.

Атлетіко на виїзді обіграв Сельту 1:0. Гол оформив Хуліан Альварес на 90-й хвилині. Для аргентинця це перший м’яч у складі столичної команди.

Після 7 турів перше місце у таблиці чемпіонату Іспанії посідає Барселона, яка виграла усі матчі. У каталонців 21 очко з 21 можливого. Друга позиція у Реала з Луніним із 17 пунктами. Топ-3 замикає Атлетіко (15).

Жирона та Віктор Циганков з 8 балами розташовуються на 12-му рядку.

Ла Ліга 2024/25. 7-й тур, 24–26 вересня

• Мальорка – Реал Сосьєдад – 1:0
  • Леганес – Атлетік – 0:2
  • Валенсія – Осасуна – 0:0
  • Севілья – Вальядолід – 2:1
  • Реал Мадрид – Алавес – 3:2
  • Жирона – Райо Вальєкано – 0:0
  • Барселона – Хетафе – 1:0