27 Вересня, 2024
ВІДЕО. Дружина Довбика показала, як фани Роми відреагували на гол Артема thumbnail
Футбол

ВІДЕО. Дружина Довбика показала, як фани Роми відреагували на гол Артема

«Артем забив у ворота Атлетика Більбао на 32-й хвилині матчу 1-го туру Ліги Європи», — пише: sport.ua

26 вересня проходить матч 1-го туру Ліги Європи 2024/25 між командами Рома і Спортивний. Поєдинок відбувається на стадіоні Олімпіко у Римі. Час початку зустрічі – 22:00 за Києвом.

Всі найяскравіші моменти матчу доступні в режимі LIVE Telegram Sport.ua

Український форвард римлян Артем Довбик вийшов на поле у ​​стартовому складі та вразив ворота іспанського колективу на 32-й хвилині.

На трибунах Олімпіко є дружина українця Юлія. Вона записала відео, на якому видно, як уболівальники вовків відреагували на забитий м’яч Артема.