27 Вересня, 2024
Ліон – Олімпіакос – 2:0. Яремчук міг забити. Відео голів та огляд матчу thumbnail
СПОРТ

Ліон – Олімпіакос – 2:0. Яремчук міг забити. Відео голів та огляд матчу

Дивіться відеоогляд матчу 1-го туру Ліги Європи 2024/25”, — повідомляє: sport.ua

26 вересня відбувся матч 1-го туру Ліги Європи 2024/25 між командами Ліон та Олімпіакос.

Усі найяскравіші моменти матчу доступні в режимі live в Telegram Sport.ua

Поєдинок відбувся на стадіоні Парк Олімпік Ліон у Франції. Гра завершилася з рахунком 2:0 на користь французького клубу.

Український форвард грецького клубу Роман Яремчук вийшов на поле у ​​стартовому складі та був замінений на 60-й хвилині. Результативними діями українець відзначитися не зумів, але все ж таки мав момент на старті другого тайму.