27 Вересня, 2024
ВІДЕО. Як він це зробив? 18-річний гравець Хоффенхайма видав шедевр на 90-й thumbnail
СПОРТ

ВІДЕО. Як він це зробив? 18-річний гравець Хоффенхайма видав шедевр на 90-й

25 вересня німецький клуб вирвав нічию в поєдинку проти Мідтьюлланда (1:1)”, — повідомляє: sport.ua

25 вересня відбувся матч 1-го туру Ліги Європи 2024/25 між командами Мідтьюлландом та Хоффенхаймом.

Поєдинок пройшов на стадіоні МСХ Арена у Хернінгу. Гра завершилась із рахунком 1:1.

Усі найяскравіші моменти матчу доступні в режимі LIVE в Telegram Sport.ua

До 90-ї хвилини німецький колектив програвав 0:1. На 42-й відзначився Даріо Осоріо.

Однак Хоффенхайму все ж таки вдалося вирвати нічию. Приголомшливий гол на останній хвилині оформив 18-річний Макс Мьорштедт.

3 жовтня Хоффенхайм на домашній арені зіграє проти київського Динамо о 19:45 за Києвом.