Барселону і Фліка зупинили. Каталонці у меншості програли Монако в ЛЧ thumbnail
СПОРТ

Барселону і Фліка зупинили. Каталонці у меншості програли Монако в ЛЧ

Монегаски здобули перемогу з рахунком 2:1”, — повідомляє: sport.ua

У четвер, 19 вересня, відбувся матч 1-го раунду основного етапу Ліги чемпіонів 2024/25 між командами «Монако» та «Барселона».

Усі найяскравіші моменти матчу доступні в режимі live в Telegram Sport.ua

Матч пройшов на стадіоні «Луї II», що знаходиться в Монако. Господарі здобули перемогу з рахунком 2:1.

Початок матчу вийшов провальним для підопічних Фліка. Спочатку, на 11-й хвилині, червону картку отримав центрбек каталонців Ерік Гарсія, а вже через 5 хвилин «Монако» вийшов вперед, забив Акліуш. «Барселона» ще до перерви зуміла зрівняти рахунок, черговий м’яч у цьому сезоні забив Ямал.

Однак останнє слово залишилось за «Монако» – на 71 хвилині переможний гол для господарів забив Іленікена.

«Барселона» зазнала першої поразки у цьому сезоні, раніше каталонці виграли п’ять поспіль матчів у Ла Лізі.

Наступний матч у Лізі чемпіонів «Монако» зіграє проти загребського «Динамо» 2 жовтня. «Барселона» днем раніше прийматиме швейцарський «Янг Бойз».

Ліга чемпіонів. Основний раунд, 1-й тур, 19 вересня.

Монако – Барселона – 2:1
Голи: Акліуш, 16, Іленікена, 71 – Ямал, 28.

Вилучення: Гарсія, 11.

Монако: Кен, Вандерсон, Салісу, Керер, Синго, Камара (Головін, 46), Закарія, Бен-Сегір (Кайо Енріке, 70), Мінаміно (Балогун, 70), Акліуш, Емболо (Іленікена, 59).

Барселона: тер Стеген, Бальде, Мартінес, Кубарсі (Ферран Торрес, 79), Кунде, Ерік Гарсія, Касадо, Педрі (Торре, 83), Рафінья, Ямал (Мартін, 80), Левандовськи (Домінгес, 80).