23 Вересня, 2024
Це грандіозна битва. Ман Сіті врятував гру проти Арсенала на 90+8 хвилині thumbnail
Футбол

Це грандіозна битва. Ман Сіті врятував гру проти Арсенала на 90+8 хвилині

«На гол Холанда для городян у канонірів відповіли Калафіорі та Габріел», — пише: sport.ua

22 вересня о 18:30 відбувся матч 5-го туру Англійська Прем’єр-ліга між командами «Манчестер Сіті» та «Арсенал».

Всі найяскравіші моменти матчу доступні в режимі LIVE Telegram Sport.ua

Український захисник канонірів Олександр Зінченко не брав участі у грі через травму.

Норвезький форвард Ерлінг Холанд відкрив рахунок для Манчестер Сіті на 9-й хвилині (1:0).

На 22-й хвилині Ріккардо Калафьорі зрівняв рахунок для канонірів (1:1). На 45+1 хвилині Габріел забив гол у роздягальню та вивів канонірів уперед (2:1).

На 90+8 хвилині Джон Стоунз врятував нічию для Ман Сіті (2:2).