ВІДЕО: Шорт-трек. Владислав Неміро став призером турніру у Дрездені thumbnail
СПОРТ

ВІДЕО: Шорт-трек. Владислав Неміро став призером турніру у Дрездені

Українець посів третє місце на дистанції 1000 метрів”, — повідомляє: sport.ua

Український шорт-трекіст Владислав Неміро посів третє місце на дистанції 1000 метрів, яка закривала програму турніру International Invitation Cup 2024 у німецькому Дрездені.

На шляху до фіналу Владиславу Неміро довелося пройти через забіг другого шансу Repechage, який він виграв. У самому фіналі українець фінішував п’ятим, але норвежець Міїка Клевстуен та британський шорт-трекіст Адам Хілл-молодший здобули пенальті і таким чином Владислав Немиро виграв бронзову медаль.

Ще двоє українців, Данило Федоренко та Данило Бергін увійшли до топ-10 на цій дистанції, а Ярослав Морозов дійшов до фіналу на дистанції 500 метрів, де фінішував п’ятим.

У жіночих змаганнях на 1000 метрів Єлизавета Сидьорко дійшла до фіналу, де фінішувала четвертою, а Уляна Дуброва, Ксенія Адаменко, Мирослава Селюкова та Світлана Репецька увійшли до топ-10.