23 Вересня, 2024
ВІДЕО. Асист у падінні, гол шведою. Бондаренко та Віні вивели Шахтар уперед thumbnail
СПОРТ

ВІДЕО. Асист у падінні, гол шведою. Бондаренко та Віні вивели Шахтар уперед

Гірники вразили ворота Оболоні на 17-й хвилині матчу 7-го туру УПЛ 2024/25”, — повідомляє: sport.ua

ВІДЕО. Асист у падінні, гол шведою. Бондаренко та Віні вивели Шахтар уперед Гірники вразили ворота Оболоні на 17-й хвилині матчу 7-го туру УПЛ 2024/25

23 вересня проходить матч 6-го туру УПЛ 2024/25 між командами Шахтар Донецьк та Оболонь.

Усі найяскравіші моменти матчу доступні в режимі live в Telegram Sport.ua

Поєдинок відбувається на стадіоні Арена Львів. Час початку зустрічі – 18:00 за Києвом.

На 17-й хвилині гірники вийшли вперед. Гол забив Артем Бондаренко, пробивши шведою, а Вінісіус Тобіас у падінні через себе записав на свій рахунок асист.