24 Вересня, 2024
Нідерланди – Україна. 1/8 фіналу ЧС з футзалу. Дивитися онлайн LIVE thumbnail
СПОРТ

Нідерланди – Україна. 1/8 фіналу ЧС з футзалу. Дивитися онлайн LIVE

Дивіться 24 вересня о 18:00 матч плей-оф чемпіонату світу з футзалу”, — повідомляє: sport.ua

Дивіться 24 вересня о 18:00 матч плей-оф чемпіонату світу з футзалу

Нідерланди – Україна. 1/8 фіналу ЧС з футзалу. Дивитися онлайн LIVE Getty Images/Global Images Ukraine

24 вересня о 18:00 за київським часом відбудеться матч 1/8 фіналу чемпіонату світу 2024 з футзалу.

У Ташкенті, столиці Узбекистану, зустрінуться збірні Нідерландів та України.

Усі найяскравіші моменти матчу доступні в режимі LIVE в Telegram Sport.ua

Збірна України на старті турніру у групі С поступилася команді Аргентини (1:7), а потім виграла у Анголи (7:2) та Афганістану (4:1).

Підопічні Олександра Косенка з 6 очками із 9 посіли друге місце у групі C (після Аргентини) та вийшли до 1/8 фіналу на збірну Нідерландів, яка фінішувала другою у групі A (після Парагваю).

Нідерланди у груповому раунді зіграли внічию з Узбекистаном (3:3) та Коста-Рікою (2:2), а потім обіграли Парагвай (5:2).