24 Вересня, 2024
Кроос: УЄФА знадобилося три місяці, щоб визнати, що Кукурелья зіграв рукою. Чи можу я тепер називати себе чемпіоном Європи? thumbnail
Футбол

Тоні Кроос у своєму стилі відреагував на рішення УЄФА.”, — пише: football.ua

Євро-2024: чемпіонат Європи з футболу

24 вересня 2024, 17:49

Кроос: УЄФА знадобилося три місяці, щоб визнати, що Кукурелья зіграв рукою. Чи можу я тепер називати себе чемпіоном Європи? Тоні Кроос у своєму стилі відреагував на рішення УЄФА.

ТОНІ КРООС, GETTY IMAGES

ТОНІ КРООС, GETTY IMAGES 24 вересня 2024, 17:49

Експівзахисник збірної Німеччини Тоні Кроос прокоментував висновок УЄФА щодо гри рукою Марка Кукурельї у чвертьфіналі Євро-2024 Німеччина — Іспанія (1:2).

– Їм знадобилося три місяці, щоб зрозуміти, що це була гра рукою, хоча майже всі зрозуміли це за секунду.  Це мене дуже заспокоює. А я можу тепер називати себе чемпіоном Європи, раз вони це офіційно підтвердили? Не думаю, — сказав Кроос.

В матчі арбітр Ентоні Тейлор не призначив 11-метровий на користь німецької збірної за потрапляння м’яча в руку Марка Кукурельї після удару Джамала Мусіали на 106-й хвилині. ВАР не втрутився в епізод. Гра завершилася перемогою Іспанії з рахунком 2:1.

• Син Зідана вирішив завершити кар’єру у віці 29 років 24 вересня 2024, 17:15
  • Хаві міг очолити Рому 24 вересня 2024, 16:44
  • Щесни може стати заміною травмованому тер Штегену в Барселоні 24 вересня 2024, 16:12