25 Вересня, 2024
ВІДЕО. «Це шедевр». Тренер збірної України з футзалу похвалив гол на ЧС thumbnail
СПОРТ

ВІДЕО. «Це шедевр». Тренер збірної України з футзалу похвалив гол на ЧС

Косенко задоволений першим голом Мельника”, — повідомляє: sport.ua

ВІДЕО. «Це шедевр». Тренер збірної України з футзалу похвалив гол на ЧС Косенко задоволений першим голом Мельника

ВІДЕО. «Це шедевр». Тренер збірної України з футзалу похвалив гол на ЧС Getty Images/Global Images Ukraine

Збірна України вийшла до чвертьфіналу чемпіонату світу з футзалу, обігравши Нідерланди 3:1, а тренер Олександр Косенко відзначив другий гол команди, який був забитий після того, як противник зрівняв рахунок.

«Гол Андрія – це шедевр. Суперник тільки зрівняв рахунок, а їхній воротар зробив велику кількість сейвів. І тут гол Мельника у вирішальний момент».

«Збірна зараз на емоціях, вихід до чвертьфіналу багато для нас означає», – сказав Косенко.

29 вересня команда у чвертьфіналі зіграє проти Іспанії чи Венесуели.