22 Вересня, 2024
Кілька хвилин Кривцова. Інтер Маямі втратив перемогу на останніх секундах thumbnail
СПОРТ

Кілька хвилин Кривцова. Інтер Маямі втратив перемогу на останніх секундах

У грі проти «Нью-Йорк Сіті» команда Мессі не зуміла втримати потрібний рахунок”, — повідомляє: sport.ua

Відбувся черговий поєдинок регулярного чемпіонату MLS, в якому «Інтер Маямі» їздив на виїзд до «Нью-Йорк Сіті». Гра закінчилася нічиєю 1:1.

Зірковий атакуючий дует Ліонель Мессі та Луїс Суарес вийшли в основному складі, проте не зуміли відзначитися результативними діями. Натомість гольову передачу зробив їхній партнер Жорді Альба, який на 75 хвилині асистував на Леонардо Кампану.

Сергій Кривцов не вийшов у старті, проте тренер випустив його на заміну наприкінці матчу, щоб втримати переможний рахунок. Не вдалося – якраз після виходу українця «Нью-Йорк Сіті» зрівняв рахунок після навісу з кутового. Відзначимо, що провини Кривцова у пропущеному голі немає, опонента натомість тримали відразу два гравці «чапель» і не справилися.