Осічка Динамо, Олександрія знову в лідерах, велика перемога Шахтаря thumbnail
Футбол

Осічка Динамо, Олександрія знову в лідерах, велика перемога Шахтаря

«Найцікавіші події сьомого туру УПЛ – у нашому традиційному огляді», — пише: sport.ua

«Динамо» втратило перші очки у новому сезоні. Команда Олександра Шовковського розійшлася миром із «Рухом». Не перемогло й «Полісся»: житомиряни зіграли внічию з ЛНЗ. Не виграв і «Кривбас»: команда Юрія Вернідуба не змогла здолати «Ворсклу». А ось «Олександрія», обігравши «Лівий берег», зуміла наздогнати у турнірній таблиці «Динамо». Тепер на чолі чемпіонського забігу – двовладдя. “Шахтар” без проблем здолав “Оболонь”.

Штрафний тур Єдиний гол у матчі «Чорноморець» – «Карпати» був забитий після відмінної реалізації штрафного удару. Захисник львів’ян Саків лівою ногою елегантно підтяв м’яч над стінкою: футбольний снаряд залетів у дальній кут воріт: без шансів для голкіпера. Це перший гол Тараса в УПЛ.

Видалення туру Форвард “Лівого берега” Сухоручко у матчі проти “Олександрії” примудрився заробити два попередження протягом двох хвилин. На 44-й хвилині перше, на 45+1 – друге. І, що цікаво, «гірчичники» Данило отримував у центрі поля.

Кутовий тур Результативно розіграли подачу від кутового на 68-й хвилині футболісти “Олександрії” у поєдинку проти “Лівого берега”. У чужу штрафну площу настиг центрбек команди Ротаня Шабанов. Артем зіграв як справжній форвард: виграв позицію у Семенова і проштовхнув м’яч у сітку.

Матч туру Лідер, “Динамо”, у Києві приймав “Рух” – команду з лідируючої групи. Поєдинок виправдав свій високий статус. Матч вийшов інтенсивним, конкурентним та цікавим. Моменти створювали обидві команди. Загалом ініціативою частіше володіли господарі, але саме гості були ближчими до забитого м’яча. Після ударів Притули та Клімчука м’яч влучив у каркас воріт. Туди ж він потрапив і після дальнього удару Шапаренка. У результаті матч завершився нульовою нічиєю. «Динамо» вперше цього сезону втратило очки.

Філософ Досить оригінально відповів на запитання про погану реалізацію моментів у грі проти «Руху» головний тренер «Динамо» Олександр Шовковський. У нього запитали – мовляв, чи бачите ви у цьому проблему. На що наставник біло-синіх відповів: Ви бачите проблему – я бачу можливості. Це зовсім інше».

Цифра туру Матч проти “Руху” для капітана “Динамо” Ярмоленко став 250-м, проведеним Андрієм у чемпіонатах України. Більше за нього поєдинків за «біло-синіх» провели лише Шовковський, Гусєв та Ващук.

Характер туру НК Верес Після першого тайму матчу проти “Інгульця” “Верес” програвав 0:2. Гості вдало реалізували стандартні моменти: відзначилися Малюк та Вілівальд. Однак у другій половині зустрічі господарі нарешті прокинулися. І заграли швидше. У середині другого тайму Кльоц один м’яч відіграв. А вже у компенсований час Мрвальевич приніс «Вересу» нічию, відзначившись ударом із «крапки».

Пенальті туру Якщо об’єктивно охарактеризувати пенальті, що призвів до другого голу «Вереса» у ворота «Інгульця», найбільш відповідним епітетом у цьому випадку буде «спірний». Волохатий зіткнувся у своїй штрафній зоні зі статичним роком, і для арбітра зустрічі Кубряка цього було достатньо, щоб вказати на одинадцятиметрову позначку.

Але на цьому неоднозначність моменту не закінчилася, оскільки голкіпер «козаків» Паламарчук упорався з ударом Мрвальевича. Проте судді визначили, що воротар «Інгульця» у тому моменті заступив за лінію воріт, і Мрвальєвіч отримав другий шанс. З другого разу він переграв Паламарчука.

Гол туру Відмінний м’яч у ворота «Кривбасу» забив форвард «Ворскли» Ієде. Нігерієць на п’ятачку обіграв по черзі двох опонентів, змістився в кут штрафного майданчика і сильним ударом відправив м’яч у дальній верхній кут воріт.

Слова туру Ось як пояснив головний тренер Полісся Імад Ашур процеси, що відбуваються всередині його команди: Розвиток, навчання, прогрес не можуть бути лінійними. Ми хочемо взяти та намалювати графік, де все йтиме вгору. Так не буде. Він ретропрогресивний, тобто ми робимо кроки вперед, потім ми маємо в якийсь момент пережити стагнацію, а іноді й регрес. Бажано, щоб регресу було мінімум, але процеси стагнації, які будуть, є найважливішим моментом і треба приділити більше уваги. У такі моменти ми потім зможемо зрозуміти, чи рухаємося ми у тому напрямку, у якому хочемо». Як кажуть у подібних випадках, все просто та зрозуміло.

Дебют туру У матчі проти “Колоса” за “Зорю” дебютував орендований у “Динамо” форвард Супряга. На жаль для Влада, його дебют виявився невдалим: і його нова команда програла, і він сам нічим не вразив (Супряга було замінено на 63-й хвилині гри).

Розгром туру Єдину велику перемогу в турі зафіксовано на «Арені Львів», де «Шахтар» приймав «Оболонь». Номінальні господарі поля домінували протягом майже всієї гри, і їхня відчутна перевага вилилася відразу в чотири забиті м’ячі. Їх авторами стали Бондаренко, Судаков, Траоре та Невертон.

асист Крутою передачею у матчі проти «Оболоні» відзначився захисник «Шахтаря» Вінісіус. На 17-й хвилині поєдинку бразилець зробив асист на Бондаренка в падінні через себе, після чого Артем в один дотик відправив м’яч у ворота.