Реал – Алавес – 3:2. Як забив Мбаппе. Відео голів та огляд матчу thumbnail
СПОРТ

Реал – Алавес – 3:2. Як забив Мбаппе. Відео голів та огляд матчу

Дивіться відеоогляд матчу 7-го туру чемпіонату Іспанії”, — повідомляє: sport.ua

Увечері 24 вересня відбувся матч 7-го туру чемпіонату Іспанії, в якому зустрічалися Реал та Алавес.

Команди грали у Мадриді на стадіоні «Сантьяго Бернабеу». Господарі поля забили три голи за перші 50 хвилин. Відзначилися: Лукас Васкес, Кіліан Мбаппе і Родріго.

Однак, забивши на 85-й та 86-й хвилині, гості скоротили відставання до мінімуму. Команда Карло Анчелотті отримала нервове закінчення гри, але зуміла втримати перемогу (3:2).

Український воротар Андрій Лунін залишився у запасі, а у воротах галактикос зіграв Тібо Куртуа.