У Челсі дали оцінку діям Мудрика під час асисту в грі з Барроу thumbnail
СПОРТ

У Челсі дали оцінку діям Мудрика під час асисту в грі з Барроу

v”, — повідомляє: sport.ua

У вівторок, 24 вересня, у поєдинку 1/16 фіналу Кубка англійської ліги лондонський «Челсі» вдома домігся великої перемоги над клубом «Барроу» з Ліги 2 – 5:0.

У стартовому складі «пенсіонерів» з’явився українець Михайло Мудрик. Він відіграв усю зустріч і відзначився першою результативною дією в сезоні, асистувавши Нету на 48-й хвилині.

«Четвертий гол [у матчі] прийшов за хвилину, коли Нкунку запустив Мудрика зліва, а українець самовіддано зіграв через увесь штрафний майданчик, щоб Нету зміг легко забити свій перший гол у складі «синіх».

Гарний початок другого тайму продовжився, коли Мудрик, продемонструвавши вражаючу майстерність і швидкість на лівому фланзі, прорвався до лицьової лінії, а Дьюсбері-Холл переправив м’яч у ворота. Удар припав би в нижній кут, якби не вдалий сейв Фармана», – йдеться зокрема у звіті прес-служби «Челсі» про матч із «Барроу».

Раніше повідомлялося, що в Лондоні оцінили внесок Михайла Мудрика в перемогу «Челсі» над «Барроу».