20 Вересня, 2024
ВІДЕО. Косплей на Остапенко. Костюк подала ейс на матчболі, але є нюанс thumbnail
Теніс

ВІДЕО. Косплей на Остапенко. Костюк подала ейс на матчболі, але є нюанс

Марта у 1/8 фіналу змагань у Сеулі здолала Хезер Вотсон”, — пише: sport.ua

18 вересня перша ракетка України Марта Костюк (WTA 18) пробилася до чвертьфіналу хардового турніру WTA 500 у Сеулі (Південна Корея).

У 2-му раунді українка здолала британку Хезер Вотсон (Велика Британія, WTA 183) за 1 годину та 16 хвилин із рахунком 6:2, 6:2.

Кумедний епізод стався на першому матчболі Марти. Українка подавала другим м’ячем на поєдинок за рахунку 40:15. У результаті м’яч влучив у квадрат, але трохи не той… Вийшов своєрідний ейс, однак за фактом – подвійна помилка. Проте з наступного матч-пойнту Костюк таки закрила суперницю.

Раніше подібну подачу виконала Альона Остапенко на трав’яному турнірі WTA 500 в Істборні.

У чвертьфіналі змагань у Сеуді Костюк зіграє проти Діани Шнайдер (WTA 16), яка посіяна під 4-м номером та виступає у «нейтральному» статусі.