ВІДЕО. Шахтар U-19 не зумів обіграти Оболонь U-19 thumbnail
Футбол

ВІДЕО. Шахтар U-19 не зумів обіграти Оболонь U-19

«Команда Олексія Бєліка не забила жодного м’яча», — пише: sport.ua

Тренерський штаб «Шахтаря» U-19 у грі проти «Оболоні» U-19 порівняно з попереднім поєдинком із «Болоньєю» U-19 застосував широку ротацію складу. У воротах з перших хвилин грав Кравець, Шелекет та Стрельчук вийшли на флангах оборони, Гарабажій та Огарков – у центрі захисту, у середній лінії діяли Давиденко, Сметана та Цуканов, на флангах атаки – Дабо та Ющенко, центрфорвард – Сліпчук.

Першу половину зустрічі суперники розпочали у неспішному темпі. «Гірники» активніше діяли на підступах до штрафного майданчика, проте до небезпечних випадків біля воріт Марченка справа не доходила. У свою чергу, «пивовари» нав’язували боротьбу донеччанам і в той же час намагалися контратакувати.

Після 20-ї хвилини позначилася перевага оранжево-чорних, коли Дабо знайшов Цуканова у штрафному майданчику, але удар Віктора в дотик заблокував Тітов, а пізніше Ющенко пробив з півкола, і м’яч пролетів над поперечкою. На 31-й хвилині донеччанам вдалося вразити площину воріт: Огарков розкішною передачею з глибини вивів Сліпчука на побачення з голкіпером, проте арбітр зафіксував офсайд і рахунок залишився незмінним. Під завісу тайму небезпечно пробивали Стрільчук та Дабо, але відкрити рахунок до перерви так і не вдалося.

Після перерви тренерський штаб «Шахтаря» U-19 посилив фланги атаки замінами: замість Дабо та Ющенка на поле вийшли Петрук та Трифаненко. Другу половину активніше розпочали «гірники», які затиснули «пивоварів» у штрафному майданчику. На 53-й хвилині Цуканов мав можливість відкрити рахунок, коли зібрав на собі трьох опонентів і завдав щільного удару, проте після рикошету від Фещенка м’яч пройшов над поперечкою.

“Гірники” продовжували атакувати великими силами, намагаючись пройти щільний захист “зелено-білих” флангами. Однак наступна загроза для воріт Марченка виникла із центральної зони: Сметана здалеку цілився у правий кут, але м’яч пройшов за сантиметри від стійки. На 74-й хвилині Цуканов, намагаючись на замасі обіграти опонента у штрафному майданчику, був збитий Наливайко, і «оранжево-чорні» отримали право на пенальті. Цуканов пробив низом у центр воріт, але голкіпер парирував удар, а подальша спроба Галонського не завершилася взяттям воріт. “Зелено-білі” відповіли моментом на 85-й хвилині, коли підступний удар Даниленка з-під захисників в останній момент блокував Башмарін. Кінцівка виявилася вкрай напруженою, проте відкрити рахунок у зустрічі так і не вдалося.

Шахтар U-19 на Арсенал-Арені, граючи весь матч першим номером, поділив очки з київською Оболонню U-19 (0:0). Наступну зустріч команда Олексія Бєліка проведе 27 вересня. У 8-му турі юнацької першості «гірники» на виїзді зустрінуться з рівненським «Вересом» U-19.