23 Вересня, 2024
Жахлива травма Маліновського, другий гол Довбика та ігнорування Мудрика thumbnail
СПОРТ

Жахлива травма Маліновського, другий гол Довбика та ігнорування Мудрика

Блогер Sport.ua Сергій Тищенко розповідає, як українці проявили себе у провідних чемпіонатах”, — повідомляє: sport.ua

На вихідних відбувся тур у провідних чемпіонатах Європи. Підбиваємо підсумки для наших співвітчизників із топ-ліг.

Ненадійний Забарний «Ліверпуль» не мав жодних проблем вдома із «Борнмутом» – 3:0.

Ще у першому таймі «червоні» зняли всі питання про переможця, забивши три м’ячі.

Ілля Забарний провів повний поєдинок у складі гостей. Навряд українець може записати собі в актив гру на «Енфілд Роуд». Забарний не встигав страхувати флангових захисників, програвав єдиноборства у своїй зоні відповідальності.

На початку гри Дарвін Нуньєс спокійно прийняв м’яч у штрафному гостей, розвернувся та пробив по воротах. Український оборонець в цьому епізоді виглядав статистом. Ніякої щільної гри проти Дарвіна не було.

За декілька хвилин Діас легко на швидкості втік від Забарного, вигравши при цьому в Іллі і силову боротьбу, але забити колумбійцю завадив воротар «Борнмута» Кепа Аррісабалага.

Getty Images/Global Images Ukraine. Ілля Забарний проти Дарвіна Нуньєса (праворуч) З пропущених голів у випадку із третім м’ячем є провина Іллі. Нуньєс дуже легко на замаху обіграв Забарного у штрафному майданчику. Після чого красивим ударом від стійки переправив м’яч у ворота.

«Борнмут» посідає 13-ту позицію в турнірній таблиці із 5-ма очками.

Перший матч в основі Ярмолюка «Брентфорд» в гостях поступився «Тоттенхему» – 1:3.

«Бджоли» забили гол на першій хвилині. Але ще у першому таймі «шпори» змогли відзначитися двічі, а під кінець матчу зняли всі питання.

Єгор Ярмолюк вперше вийшов у стартовому складі «Брентфорда» у нинішньому сезоні. Український півзахисник провів на полі 62 хвилини.

Єгор взяв участь у гольовій атаці. Саме Ярмолюк перевів м’яч на фланг, звідки послідкував простріл, який завершився голом Бріана Мбемо. Також український легіонер може занести собі в актив епізод, коли він заблокував удар з лінії штрафного майданчика.

Getty Images/Global Images Ukraine. Егор Ярмолюк Ярмолюк провів інтенсивний поєдинок. Працював без м’яча у пресингу, виконав багато бігової роботи, допомагав у контролі та креативних діях. Після години гри почав виглядати втомленим та був замінений.

«Брентфорд» перебуває на 12-му місці, маючи в активі 6 пунктів.

Травма Маліновського «Дженоа» в гостях поступився «Венеції» – 0:2.

Обидва м’ячі господарі забили у другому таймі.

Руслан Маліновський вийшов в основі «грифонів» та провів на полі 49 хвилин. На початку другого тайму український півзахисник зазнав моторошної травми, після чого не зміг продовжити гру.

У першому таймі Руслан особливо нічим не відзначився та був не дуже помітним на полі. Одного разу трохи недопрацював зі своїм опонентом, що призвело до гострої передачі у штрафний майданчик «Дженоа». В атаці працював із м’ячем при контролі. Дальніх ударів чи гострих пасів від Маліновського не було.

На початку другої половини гри Руслан зазнав моторошної травми. Маліновський з першої спроби не зміг вибити м’яч після прострілу у власний штрафний майданчик. Після чого вибив м’яч у підкаті. Опорна нога українського легіонера поїхала. Гомілка вивернулася в інший бік. Руслан відразу почав корчитися від болі.

Getty Images/Global Images Ukraine Українському півзахиснику вже зробили операцію. Терміни відновлення поки невідомі.

«Дженоа» в турнірній таблиці Серії А займає 15-те місце. «Грифони» мають в активі 5 очок.

Гол Довбика «Рома» не мала жодних проблем у домашньому матчі проти «Удінезе» – 3:0.

У першому таймі «вовки» забили один гол, а після перерви довели справу до розгрому.

Артем Довбик вийшов у старті та провів на полі весь поєдинок. За підсумком матчу українського нападника визнали найкращим гравцем поєдинку.

Вже на старті поєдинку Довбик отримав м’яч на офсайдній лінії, але з гострого кута не зміг переграти воротаря «Удінезе». Мадука Окоє зміг скластися та відбити складний удар рукою.

Через декілька хвилин Артем забив свій другий гол в Серії А. Український нападник отримав розрізну передачу. Не став зближуватися із воротарем суперника, а із майже лінії штрафного пробив у дальній кут без шансів для Окоє. Дуже класний гол на індивідуальній майстерності.

В середині першого тайму Довбик мав усі шанси робити дубль. Захисник гостей необачно скинув м’яч прямо на ногу українському нападнику. Артем злету не влучив у ворота метрів із 7-8.

На початку другого тайму Довбик допоміг заробити пенальті. Артем виграв силову боротьбу біля кутового прапорця у захисника гостей, після чого віддав пас Пауло Дібалі. Аргентинця відразу збили у штрафному майданчику.

Потім в Артема була можливість забивати після добивання. На паузі Довбик прибрав захисника гостей, який хотів заблокувати удар. Форвард збірної України сам так і не пробив. Артем віддав м’яч партнеру, удар якого все-таки було заблоковано.

Наприкінці гри Артем забив свій другий в матчі. Гравці «Удінезе» втратили м’яч на чужій половині поля. Контратака «Роми» призвела до виходу на ворота Довбика. Український форвард елегантно перекинув воротаря гостей. Але арбітри зафіксували положення поза грою.

«Рома» у турнірі таблиці займає 10-те місце із 6-ма очками.

Мудрик провів другий поспіль матч у запасі «Челсі» розгромив у гостях «Вест Хем» – 3:0. Михайло Мудрик другий матч поспіль провів у запасі.

«Реал» здолав «Еспаньйол» – 4:1. Андрій Лунін спостерігав за грою із лави запасних.

«Жирона» в гостях поступилася «Валенсії» – 0:2. Віктор Циганков потрапив до заявки, але на поле так і не вийшов.

«Арсенал» в гостях зіграв у результативну нічию із «Манчестер Сіті» – 2:2. Олександр Зінченко не потрапив до заявки «канонірів» на гру.

«Евертон» зіграв унічию із «Лестером» в гостях – 1:1. Віталій Миколенко до заявки команди не потрапив.