Кіліан МБАППЕ: «Я можу забивати більше» thumbnail
Футбол

Кіліан МБАППЕ: «Я можу забивати більше»

«Форвард “Реала” – про перемогу над “Штутгартом”», — пише: sport.ua

Форвард “Реала” Кіліан Мбаппе прокоментував перемогу 3:1 над “Штутгартом” у матчі першого туру Ліги чемпіонів, у якому француз відкрив рахунок:

«Прекрасний вечір. Ми хотіли розпочати шлях у Лізі чемпіонів із перемоги, це був складний матч. Виграти перший матч було важливо – Ліга чемпіонів змінилася і почати перемагати треба якомога раніше. Наш суперник грав добре, а в першому таймі у нас були проблеми з виходом з оборони. У другому таймі ми мали шанси забити, ми пресингували, і нам це вдалося.

Я можу забивати більше. З кожною грою я почуваюся краще і знаю, що заб’ю більше голів. Щоразу, граючи за «Реал», ти маєш боротися, щоб виграти будь-який трофей. Неправильно говорити, що я приїхав сюди лише для того, щоб виграти Лігу чемпіонів. Ми намагаємося вигравати кожен матч, і в поєдинку зі «Штутгартом» досягли свого. Подивимося, що буде у наступному матчі».