19 Вересня, 2024
Ліверпуль не залишив шансів Мілану thumbnail
Футбол

Ліверпуль не залишив шансів Мілану

Команда Паулу Фонсеки забила швидкий гол, але не зуміла стримати “червоних”.”, — пише: champions.football.ua

Команда Паулу Фонсеки забила швидкий гол, але не зуміла стримати “червоних”.

Мілан в рамках поєдинку першого туру загального етапу Ліги чемпіонів приймав Ліверпуль. Паулу Фонсека випустив в стартовому складі Альваро Морату, тоді як у “червоних” з перших хвилин з’явився Костантінос Цимікас.

Перший гол в матчі відбувся доволі неочікувано – Крістіан Пулішич прорвався правим флангом, увійшов в чужий штрафний та пробив точно в дальній кут. 1:0. Мілану дуже легко вдавалось руйнувати атаки Ліверпуля та будувати свої підходи. Втім, згодом Ліверпуль все ж таки почав грати й вся легкість італійського гранда випарувалась.

В одному з епізодів Салах отримав м’яч в чужому штрафному, переклав м’яч під праву ногу та пробив в поперечину. А ось згодом Александер-Арнольд навісив зі штрафного, а Конате потилицею переправив м’яч у ворота. 1:1. За декілька хвилин Жота отримав м’яч в чужому штрафному перед Меньяном й пробивав в ближній кут, але не влучив.

Оборона команди Паулу Фонсека не встигала за швидкими гостями. Ще один  момент виник, коли Меньян відбив м’яч після пострілу супротивника, а Салах опинився першим на підборі та потужно пробив — поперечина врятувала Мілан. Здавалось, що команди підуть на перерву за рівного рахунку, але проблема господарів при кутових виявилась системною – Ван Дейк легко відклеївся від Рейндерса та головою переправив м’яч у ворота. В Меньяна шансів не було. 1:2.

На початку другого тайму Жота зреагував на передачу партнера та пробив в упор — Меньян врятував, а потім отримав по нозі від Томорі. Для француза, який відчував дискомфорт ще в першому таймі, це дружній жест захисника виявився роковим — знадобилась заміна. На полі з’явився 19-річний Торріані, для якого це був дебют. Мілан, звичайно, хотів встановити паритет, але банально не міг перебратись на чужу половину поля без виносу м’яча.

Ще більше ситуацію погіршив епізод в середині другого тайму, коли  Гакпо прорвався лівим флангом, залишив Павловича не при справах та віддав в центр, звідки Собослаї переправив м’яч в кут. 1:3. Пауло Фонсека намагався переломити хід гри замінами й вихід Абрагам дійсно пожвавив атакувальні дії Мілана, але забити не вдалось. Єдиний дійсно небезпечний момент створив Леау – португалець пробив з меж чужого штрафного з лівої ноги, але Аліссон перевів м’яч в стійку. Фінальний свисток арбітра зафіксував впевнену перемогу команди Слота.

Мілан — Ліверпуль 1:3
Голи: Пулішич, 3 –  Конате, 23, ван Дейк, 41, Собослаї, 67

Мілан: Меньян (Торріані, 51) — Калабрія (Роял, 69), Павлович, Томорі (Габбія, 84), Ернандес — Фофана, Лофтус-Чік (Абрагам, 70) — Пулішич, Рейндерс, Леау — Мората (Окафор, 83)

Ліверпуль: Бекер — Александер-Арнольд (Гомес, 79), ван Дейк, Конате, Цимікас — Гравенберх, Мак Аллістер (Ендо, 90) — Салах (К’єза, 90), Собослаї, Гакпо (Діас, 69) — Жота (Нуньєс, 68)

Попередження: Калабрія, Фофана — Мак Аллістер, Конате