23 Вересня, 2024
Переможний із другої спроби. Колос будинку обіграв Зорю thumbnail
Футбол

Переможний із другої спроби. Колос будинку обіграв Зорю

«Гола Третьякова виявилося ковалівцям достатньо для досягнення перемоги», — пише: sport.ua

Гравці «Колоса» постаралися розпочати матч із позиції сили, тобто – першим номером. І вже на 4-й хвилині пильність Турбаєвського ударом здалеку провів Третьяков – голкіпер момент не проспав. Після цього ініціатива почала переходити від однієї команди до іншої. Такі «гойдалки» на 14-й хвилині ледве не порушив Вантух, якому дозволили небезпечно пробити одразу з штрафного майданчика господарів. Гол міг відбутися, але Пахолюк встиг зреагувати.

Надалі команди поринули у з’ясування відносин переважно в центрі поля, де вони досить багато фолили, оскільки були сповнені рішучості здобути перелом. Боротьбою зустріч радувала, а ось гольовими моментами – ні. Лише на 41-й хвилині «вистрілив» Цуріков. Він на лівому фланзі втік від візаві, увірвався до штрафного майданчика «Зорі» і одразу ж пробив – Турбаєвський виявився напоготові.

На цьому в першому таймі можна було поставити крапку, але на 44-й хвилині у штрафному майданчику господарів упав Вантух. Арбітру Софіє Причині довелося привернути до допомоги ВАР, щоб встановити – чи був фол, чи ні. Бригада арбітрів вирішила, що всі були у рамках правил – невдовзі команди вирушили відпочивати.

Після відпочинку зустріч продовжилася у тому ж ключі, поки на 59-й хвилині ворота «Зорі» не вразив Третьяков. Втім, зробив він це після того, як Болівар здійснив фланговий забіг із положення поза грою. Зрозуміло, що взяття воріт не було зараховано. Натомість ковалівці після цього завелися і за дві хвилини Третьяков відзначився вже чистим голом із передачі Алефіренка. 1:0.

Луганці спробували відігратися лише після серії замін, але на 76-й хвилині ледь не пропустили вдруге. Тепер від Алефіренка, який вибачив свою колишню команду, не влучивши з меж штрафного майданчика у порожні ворота.

Кінцівка зустрічі вийшла нервовою, адже гравці «Зорі» до останнього намагалися організувати гол у відповідь, але нічого не виходило. Натомість ковалівці діяли холоднокровно та заслужено довели зустріч до перемоги.

1:0 – «Колос» переміг, набрав 6 очок та піднявся на 13-е місце. У «Зорі» 9 пунктів та 8-ма позиція.