19 Вересня, 2024
Скільки у Судакова? Відомі оцінки гравців Шахтаря за матч із Болонею в ЛЧ thumbnail
Футбол

Скільки у Судакова? Відомі оцінки гравців Шахтаря за матч із Болонею в ЛЧ

«Матч 1-го туру завершився з рахунком 0:0, Георгій не реалізував пенальті на 4-й хвилині», — пише: sport.ua

18 вересня відбувся матч 1-го туру Ліги чемпіонів 2024/25 між командами Болонья і Шахтар.

Всі найяскравіші моменти матчу доступні в режимі live Telegram Sport.ua

Поєдинок відбувся на стадіоні господарів Ренато Даль-Ара. Гра завершилась із рахунком 0:0.

Після завершення зустрічі статистичний портал WhoScored виставив оцінки гравцям. Найвищу оцінку отримав центральний захисник італійського клубу Джон Лукуми (7,9).

Щодо гірників, то найкращим став голкіпер команди Дмитро Різник, на рахунку якого 5 сейвів.

Георгій Судаков, який не реалізував пенальті на 4-й хвилині, отримав найнижчий бал із усіх гравців – 5.8.

Непогані показники з Шахтаря також здобули Микола Матвієнко (7.2) та Педріньо (7.5).

В УЄФА назвали кращого гравця матчу Ліги чемпіонів Болонья – Шахтер

Оцінки WhoScored за матч Болонья – Шахтар (0:0)

Пов'язані новини

Перішич веде переговори з ПСВ

football ua

Скорупські: Я вивчав пенальті Шахтаря, щасливий від цього

football ua

Шахтар із незабитим пенальті Судакова розписав із Болоньєю першу безгольову нічию в оновленій Лізі чемпіонів