В Італії назвали найгіршого гравця Динамо з Лаціо. А хто став найкращим? thumbnail
Футбол

В Італії назвали найгіршого гравця Динамо з Лаціо. А хто став найкращим?

«Кияни стартували у Лізі Європи з фіаско 0:3», — пише: sport.ua

У середу, 25 вересня, у номінально домашньому матчі 1-го туру Ліги Європи “Динамо” в Гамбурзі програли римському “Лаціо” з рахунком 0:3.

Італійський авторитетний портал Tuttomercatoweb оцінив дії у поєдинку кожного гравця київської команди та виставив їм оцінку.

Найнижчого балу в «Динамо» був удостоєний Максим Брагаруякий з’явився на полі на заміну на 64 хвилині, а на 72 хвилині був видалений з поля. Від Tuttomercatoweb хавбек отримав оцінку 4,0.

«Поганий вечір для нього. Не встиг опанувати поле, як отримав пряму червону за поштовх Дзакканьї», – йдеться у коментарі.

Найкращими проти «Лаціо» у лавах «Динамо» визнано голкіпера Георгій Бущан і захисник Владислав Дубінчак. Вони отримали оцінку 6,0.

«За трьома голами «Лаціо» у першому таймі йому немає в чому себе дорікнути», – йдеться у коментарі щодо Бущана.

«Один із найкращих у команді Шовковського за його постійні проходи лівим флангом, присмачені кросами, що запрошують, у центр поля. В обороні він також діяв гідно, хоч і з великою кількістю фолів», – йдеться у коментарі до оцінки Дубінчака.

Нагадаємо, раніше в УЄФА вказали, чим «Динамо» може підбадьорити себе після 0:3 від «Лаціо».

Пов'язані новини

Аталанта – Комо. Прогноз та анонс на матч чемпіонату Італії

Варан може оголосити про завершення кар’єри в найближчі години

football ua

Кубок ліги: Челсі з асистом Мудрика обіграв Барроу, Сіті — Вотфорд та інші матчі