26 Вересня, 2024
Екс-арбітр ФІФА пояснив, чому рефері вилучив гравця Динамо у матчі ЛЄ thumbnail
СПОРТ

Екс-арбітр ФІФА пояснив, чому рефері вилучив гравця Динамо у матчі ЛЄ

Ступар вважає, що арбітр у ситуації з Брагару все зробив правильно”, — повідомляє: sport.ua

Колишній рефері ФІФА, а нині авторитетний експерт Мирослав Ступар оцінив суддівство в першому поєдинку групового раунду Ліги Європи між «Динамо» та «Лаціо», в якому було два вилучення та три попередження:

– Гра для грецької бригади на чолі з Анастасіосом Сідіропулосом була нескладною для обслуговування. «Лаціо» без особливого супротиву з боку киян забив швидкий гол і закрив гру вже на 35-й хвилині. Бо коли рахунок став 0:3, то вже й динамівці зрозуміли, що врятуватися нереально.

Тому, на мою думку, Сідіропулос добре впорався зі своїми обов’язками, зокрема, в епізодах з дисциплінарними покараннями. Киянин Брагару побачив перед собою пряму червону картку за агресивний напад на італійця Дзакканьї, який уникнув серйозної травми ахілла. Через десять хвилин склади вирівнялись, коли Нослін чомусь вирішив відмахнутися від нашого Дубінчака.

До речі, під завісу матчу в дещо схожій ситуації, коли вилучали Брагару, лише жовтою карткою було покарано римлянина Романьйолі, який також атакував гомілку суперника. Але арбітр, мабуть, виришів, що в діях італійця обійшлося без агресії.