Третя поразка поспіль Баркома-Кажани у польській Плюс Лізі thumbnail
СПОРТ

Третя поразка поспіль Баркома-Кажани у польській Плюс Лізі

Український клуб цього разу поступився на виїзді команді «Алурон Варта»”, — повідомляє: sport.ua

У чоловічому чемпіонаті Польщі з волейболу в Плюс Лізі розпочалися ігри другого туру. Львівський «Барком-Кажани» сьогодні грав у місті Заверце із командою «Алурон Варта». Минулого сезону суперники обмінялися перемогами. Поляки виграли у себе вдома 3:0, а львів’яни в місті Велюнь досягли успіху у п’яти партіях.

Перший сет цього поєдинку пройшов в абсолютно рівній боротьбі. Досить сказати, що до рахунку 18:18 команди не дозволяли суперникам відриватися більш ніж на два очки. І лише тут господарі зуміли набрати три очки поспіль 21:18. Цей момент став ключовим у партії, оскільки львів’янам до кінця сету вже не вдалося дістати своїх опонентів 25:23.

Приблизно за таким самим сценарієм розвивалися події на майданчику й у другій партії. Знову рівна гра, але вже до рахунку 23:23. І знову вирішальні два очки здобули волейболісти «Алурон Варта». Спершу в атаці відзначився Аарон Расселл, а потім вдало на блоці зіграв знайомий нам Юрій Гладир. 40-річний вихованець українського волейболу з 2008 року грає за різні клуби Польщі, перемагав у Лізі чемпіонів та Кубку ЄКВ. З нинішнього сезону виступає за клуб із Заверце.

Після таких невдач наприкінці партій іноді важко зібратися команді, яка відстає в рахунку. Саме це сталося з нашими гравцями у третьому сеті. Поки вони входили в гру, суперники вже мали гарний заділ 6:1, 7:2. Завдяки тайм-ауту, який взяв Угіс Крастіньш і проведеній заміні (замість Мярта Таммеару вийшов Лоренцо Попе), львів’янам вдалося скоротити відставання до двох очок 9:7, 11:9, 13:11. Однак на більше їх не вистачило – 25:21, так завершилася третя партія на користь господарів і загальний результат матчу став 3:0.

«Барком-Кажани» виступав у такому складі: Денніс Петровс (набрав 2 очки), Ілля Ковальов (10), Владислав Щуров (8), Василь Тупчий (10), Мярт Таммеару (7), Руне Фастеланд (7), Ярослав Пампушко (ліберо) – стартовий. На заміну виходили Андрій Рогожин (0), Лоренцо Попе (0), Сантері Вялімаа (0), Тимур Цмокало (0).

Чемпіонат Польщі з волейболу. Плюс Ліга
2 тур. 21 вересня. Заверце (Польща)
«Алурон Варта» (Заверце, Польща) – «Барком-Кажани» (Львів, Україна)

3:0 (25:23, 25:23, 25:21)

Оскільки в середині тижня волейболісти «Баркома-Кажани» провели ще й поєдинок із «Ресовією», перенесений із 4-го туру, то на даний момент українці мають вже три матчі. На жаль, очок вони поки що не набрали.

29 вересня в третьому турі підопічні Угіса Крастіньша в місті Тарнув прийматимуть команду «Богданка ЛУК» (Любін).