26 Вересня, 2024
ВІДЕО. Перший гол у Лізі Європи! Довбик забив за Рому у ворота Атлетіка thumbnail
СПОРТ

ВІДЕО. Перший гол у Лізі Європи! Довбик забив за Рому у ворота Атлетіка

Артем вразив ворота іспанського колективу на 32-й хвилині у матчі 1-го туру ЛЄ”, — повідомляє: sport.ua

26 вересня проходить матч 1-го туру Ліги Європи 2024/25 між командами Рома та Атлетік.

Усі найяскравіші моменти матчу доступні в режимі live в Telegram Sport.ua

Поєдинок відбувається на стадіоні Олімпіко у Римі. Час початку зустрічі – 22:00 за Києвом.

Український форвард вовків Артем Довбик вийшов на поле у ​​стартовому складі.

На 32-й хвилині українець вразив ворота іспанського клубу, забивши головою. Асист на Артема віддав Анхеліно.

Для Довбика це 3-й гол у поточному сезоні та 1-й на євроарені у футболці Роми. У попередньому турі Серії А український нападник відзначився забитим м’ячем у ворота Удінезе.